Kraina Bliskości

Laktokadry… idą w świat?

Gdy ostatnio dzieliłyśmy się efektami naszej jesiennej Sesji dla Mam Karmiących Piersią “Laktokadry 2022”, w naszych głowach już kiełkowały pomysły na kolejne wydarzenia. Razem z Ewą Komor (EveArt Studio) i Natalią Gazdą (eN studio), wymyśliłyśmy sobie, że chciałybyśmy rozszerzyć zasięg Laktokadrów. Że może przedłużymy całe wydarzenie, żeby dotrzeć do większej ilości odbiorców, że może zaprosimy do współpracy innych fotografów, żeby pod szyldem “Laktokadry” mogły odbywać się sesje zdjęciowe w całej Polsce… I to wszystko powoli zaczyna się realizować – już w tym momencie na naszym nowym profilu Laktokadry, właśnie trwają konkursy, które nie tylko wyłonią modelki do kolejnej sesji, ale również można w nich zdobyć nagrody rzeczowe, dzięki czemu nie tylko mamy z Krosna i okolic mogą brać w nich udział – zapraszamy wszystkie mamy karmiące piersią!

Ale jednego nie przewidziałyśmy 🙂
Że “Dzień Dobry TVN” zaproponuje nakręcenie reportażu o naszej akcji! 😳
Na potrzeby nagrania zorganizowałyśmy więc w ekspresowym tempie sesję zdjęciową, znalazłyśmy wspaniałe modelki, a także zaplecze w postaci oddanych makijażystek i fryzjerek (Iza, Sabina, Ania i Karolina). 

Dziś pokazujemy Wam efekty tego wyjątkowego przedsięwzięcia w postaci fotografii – oczywiście wykonanych przez naszą niezastąpioną Ewę. Jednocześnie zapraszamy serdecznie do obejrzenia reportażu już w Dzień Dobry TVN – link.

A na koniec składam ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania i realizację tego nagrania. Jesteśmy pełne wdzięczności nie tylko za to, co technicznie wnieśliście do naszego planu, ale także za to, jak cudowną atmosferę wspólnie z Wami udało nam się stworzyć <3

Zapraszam Was także na stronę Natalii, gdzie znajdziecie drugą relację z wydarzenia i inne ujęcia – eN Studio

Jeśli z zaciekawieniem przeczytałaś/eś ten artykuł, pomóż mi proszę trafić z nim do większej ilości czytelników. Będę wdzięczna za każdy komentarz, polubienie na FB/IG oraz udostępnienie. Bez tej aktywności odbiorców, trudno jest przebić się przez internetowe algorytmy. Dziękuję z góry!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *