Kraina Bliskości

Laktokadry 2022 – Moc naturalnej bliskości

Za nami piąta edycja Sesji zdjęciowej dla Mam Karmiących Piersią – Laktokadry. Jak co roku, nasz projekt powiązany był z obchodami Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią (1-7 sierpnia 2022). 

Wstępem do świętowania było wspólne tworzenie kolażu zdjęć mam karmiących piersią oraz wymyślenie hasła przewodniego.

Laktokadry 2022

W czasie trwania Międzynarodowego Tygodnia Karmienia piersią zorganizowałyśmy na Facebook’u konkursy, które pomogły nam wyłonić uczestniczki tegorocznej sesji. Z różnych powodów osobistych nie udało nam się jednak zorganizować sesji w lecie. Okazuje się jednak, że chyba nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre. Sesja w klimacie złotej jesieni, która odbyła się w uroczym miejscu “Hytta pod lasem” (Odrzykoń), okazała się według nas strzałem w dziesiątkę! Mam nadzieję, że i Wy podzielacie nasze zdanie 🙂

Zanim zaproszę Was do obejrzenia galerii zdjęć, chciałabym jeszcze wspomnieć o wszystkich osobach, które zaangażowały się w realizację projektu Laktokadry 2022 i złożyć im ogromne podziękowania! To wspaniałe kobiety, które poświęciły swój wolny czas by wesprzeć inicjatywę promocji karmienia piersią.

Fotografka i współorganizatorka: Ewa Komor “Eveart Studio”
Fryzury: “Studio uczesanki”
Makijaże: Life&Beauty by Joanna, Oliwia Skryp, Orchidea – Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny
Koordynacja: “En Studio Krosno”
Czapki: “KnitKnit”

Modelki (i model): Ania i Maja, Arleta i Blanka, Basia i Marcelinka, Blanka i Kalina, Edyta i Madzia, Natalia i Iga, Żaneta i Franio oraz Kasia i Marysia.

DZIĘKUJĘ WAM!

Teraz nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko zaprosić Was do obejrzenia galerii zdjęć, a także zostawiania po sobie śladu w postaci lajków, komentarzy i udostępnień. W ten sposób Wy także przyczynicie się do promowania karmienia piersią w naszym społeczeństwie oraz do normalizowania obrazu matki karmiącej. Zobaczcie sami ile w tych ujęciach jest miłości! <3

Laktokadry 2022

A na zakończenie…. nasze urocze Stadko <3

Laktokadry 2022
Laktokadry 2022
Laktokadry 2022

Więcej zdjęć możecie obejrzeć na naszych profilach na facebook’u: Eveart Studio i Kraina Bliskości. Zapraszamy!!!

Jeśli z zaciekawieniem przeczytałaś/eś ten artykuł, pomóż mi proszę trafić z nim do większej ilości czytelników. Będę wdzięczna za każdy komentarz, polubienie na FB/IG oraz udostępnienie. Bez tej aktywności odbiorców, trudno jest przebić się przez internetowe algorytmy. Dziękuję z góry!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *