Kraina Bliskości

LAKTOKADRY 2021 – Karmione Naturą

Z dużym opóźnieniem, chcę Wam pokazać efekty ubiegłorocznej sesji zdjęciowej dla Mam Karmiących Piersią LAKTOKADRY 2021. To nasza czwarta sesja. Wiele spotkało nas po drodze przeciwności losu, ale ostatecznie udało się 🙂 Choć chyba wszystkie mamy małe poczucie niedosytu. Nadrobimy to 🙂

Już czwarty raz postanowiłyśmy spotkać się z mamami karmiącymi piersią podczas obchodów Międzynarodowego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią. Nasz event, odbywający się co roku w Krośnie, organizujemy w składzie: Ewa Komor z “EveArt Studio” wraz ze swoją asystentką Natalią Gazdą, Katarzyna Janas z “Przepis dla mamy” i ja – Kasia Szmyd z “Krainy Bliskości”. 

“Laktokadry” to dla nas nie tylko okazja, aby promować karmienie piersią, ale także sposób na stworzenie “wioski wsparcia” dla mam karmiących piersią.

Tegoroczna akcja toczyła się na trzech frontach 🙂

Po pierwsze w sieci, gdzie chętne mamusie przesyłały nam swoje zdjęcia do stworzenia kolażu. 

Laktokadry 2021

Po drugie: zorganizowałyśmy spotkanie “na żywo” w krośnieńskim Parku Jordanowskim, gdzie zrealizowałyśmy grupową sesję zdjęciową. Dodatkowo, w trakcie tego spotkania uczestniczki gościłyśmy specjalistki, które przygotowały krótkie wykłady: Natalia Krukierek – fizjoterapeutka dziecięca, Zuzanna Kania – seksuolożka oraz Agnieszka Kalińska – położna.

Laktokadry 2021
Laktokadry 2021

I wreszcie, po trzecie: zwyciężczynie prowadzonych w czasie Tygodnia Promocji Karmienia Piersią konkursów, wzięły udział w wyjątkowej, kameralnej sesji zdjęciowej w Eveart Studio. Jej temat przewodni to “Mama karmiąca w biznesie”. Chciałyśmy pokazać, że mamy karmiące piersią, to także aktywne zawodowo, piękne, przedsiębiorcze kobiety! W nasz projekt zaangażowały się makijażystki: Joanna Słowik (Life&Beauty by Joanna) oraz Kornelia Drozd (kornelia.drozd.makijaz), którym składamy serdeczne podziękowania za to, że zadbały, by nasze Mamy Karmiące czuły się pięknie i kobieco.

Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021
Laktokadry 2021

Wszystkim dziewczynom zaangażowanym w organizację eventu  bardzo gorąco dziękuję za poświęcenie swojego wolnego czasu. Cieszę się, że mogę z Wami prowadzić taki fajny projekt! <3

Dziękuję też wszystkim Mamom Karmiącym Piersią, które wzięły udział w naszym wydarzeniu – Wy wiecie: bez Was nie byłoby Laktokadrów 🙂

Jeśli z zaciekawieniem przeczytałaś/eś ten artykuł, pomóż mi proszę trafić z nim do większej ilości czytelników. Będę wdzięczna za każdy komentarz, polubienie na FB/IG oraz udostępnienie. Bez tej aktywności odbiorców, trudno jest przebić się przez internetowe algorytmy. Dziękuję z góry!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *