Kraina Bliskości

DRUGA SESJA DLA MAM KARMIĄCYCH PIERSIĄ

Po zeszłorocznym spontanicznym sukcesie pierwszej w Krośnie sesji zdjęciowej dla mam karmiących piersią [link], organizowanej w ramach obchodów Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, postanowiłyśmy powtórzyć akcję. Tym razem jednak z większym rozmachem! My, czyli Kasia Szmyd (Kraina Bliskości), Ewa Komor (Eveart Studio) i Katarzyna Janas (Przepis dla mamy).

Od lewej: Katarzyna Janas, Ewa Komor, Kasia Szmyd z Hanusią

 

Event odbył się 1 sierpnia 2019 roku w krośnieńskim Centrum Handlowym Vivo!. Patronat nad naszym wydarzeniem objęła sama Hafija! Do akcji dołączyło wielu partnerów (Maylily, Pola Medical Trainer, Cool Mama, Alza, Grycan, Helios, Panipalinka, Sogno Caffe, WildDesign Paula Menet, New Skin Kosmetologia Estetyczna), dzięki którym miałyśmy możliwość przeprowadzenia konkursów oraz przekazania uczestniczkom sesji drobnych upominków. Naszą cudowną fotograf Ewę, wsparła tym razem nie mniej cudowna Margo Tlałka.

Poza udziałem w sesji zdjęciowej, uczestniczki miały okazję posłuchać krótkich wykładów dotyczących łagodnego odstawienia dziecka od piersi, przepisów prawnych związanych z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim, aktywności po porodzie oraz doboru bielizny, nie tylko do karmienia.

A teraz UWAGA! W tegorocznej sesji wzięło udział….ponad 80 mam wraz ze swoimi dziećmi! Dziewczyny – jesteście niesamowite! Rok temu myślałyśmy, że było nas dużo, ale tym razem po prostu rozwaliłyśmy system! 🙂 Bardzo Wam dziękujemy, że zechciałyście być tam z nami! Stworzyłyśmy niesamowitą atmosferę życzliwości, zrozumienia i wsparcia. Mam nadzieję, że znajomości, które tego dnia się nawiązały, przetrwają na długi czas. Mam też drugą nadzieję – że te wakacyjne mleczne spotkania w Krośnie staną się tradycją, i że co roku takim wyjątkowym wydarzeniem będziemy promować karmienie piersią w tym mieście. Pamiętajcie – i przekazujcie tą informację swoim koleżankom, siostrom, sąsiadkom – w Krośnie można znaleźć sensowne wsparcie w problemach laktacyjnych, które przecież zdarzają się większości kobiet. Nie poddawajcie się! Bo karmienie ma znaczenie! 🙂

Oglądajcie zdjęcia 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *